Хорватія оформила вихід на чемпіонат світу

12 листопада 2017 21:34

1 0

За сумою двох матчів плей-офф хорвати виявилися сильнішими від Греції.

Ще після першого матчу плей-офф, в якому хорвати вдома розгромили Грецію 4:1, доля переможця пари була майже зрозуміла.

У матчі-відповіді з Греції хорвати зіграли більше за рахунком, не нагнітаючи обстановку на полі і діючи в спокійному темпі.

Греки отримали контроль над м'ячем, але нічого з цим не зуміли зробити, насилу розуміючи, як долати оборону хорватів.

Чого варта атака на 42-й хвилині, коли Перішич зважився на дальній удар і влучив у штангу.

До честі Греції, гравці до останнього йшли вперед, намагаючись забити хоча б гол престижу, ось тільки футболісти мало пробивали, намагаючись до вірного розіграти м'яч, тому Субашич залишився майже без роботи.

Що говорити, якщо перший удар в площину воріт гостей греки завдали лише на 87-й хвилині.

Завдяки йому Хорватія виграла дуель і спокійно пробилася на чемпіонат світу.

Також читайте: "Динамо" скоротило відставання від "Шахтаря" до чотиьох очок

Джерело: ua.korrespondent.net