Найсвіжіші новини за найбільш актуальними темами. Завантаж NewsHub.

Є.Коноплянка оформив дубль і два гольових паси у спарингу за Шальке

9 липня 2017 5:32
5 0

КИЇВ. 9 липня. УНН. Лідер збірної України Євген Коноплянка забив два голи і віддав дві результативні передачі за "Шальке" в товариському поєдинку проти "Еркеншвіка", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

На 8-й хвилині Є.Коноплянка віддав точний пас на Доніса Авдіяя. Згодом українець увірвався у чужу штрафну, але був збитий. Сам же Є.Коноплянка зумів реалізувати пенальті.

На 27-й хвилині Є.Коноплянка після передачі Даніель Каліджурі зробив рахунок 3:0. На початку другого тайму вінгер збірної України також віддав гольову передачу на Ацуто Утіда.

У підсумку гра із представником шостої Бундесліги завершилася на користь "Шальке" 9:1.

Варто відзначити, що даний двобій став дебютним для нового тренера команди Доменіко Тедеско.

Також читайте: Молодіжна збірна України з хокею у спарингу мінімально поступилася Литві

Джерело: unn.com.ua