Найсвіжіші новини за найбільш актуальними темами. Завантаж NewsHub.

Жіноча футбольна збірна України провела перший матч відбору до КС-2019

16 вересня 2017 0:55
2 0

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Національна жіноча збірна команда України стартувала у відборі Кубка Світу-2019 із домашньої нічиєї з командою Хорватії – 1:1. Про це інформує прес-служба ФФУ, передає УНН.

Вже на 6-й хвилині активність Бойченко ледве не призвела до взяття воріт. Але простріл Бойченко у центр під удар Вірі Дятел не став гольовим пасом – м’яч влучив у частокіл з ніг хорватських захисників. Українки продовжили шукати шляхи до воріт Доріс Бачич, і на 13-й хвилині лише диво завадило Ользі Бойченко відкрити рахунок у матчі після навісної подачі Таміли Хіміч зі штрафного.

Команді Божидара Мілетіча вдалося витримати тиск української збірної і вирівняти гру. А незадовго до свистка арбітра на перерву червону картку отримала Моніка Цоняр.

Після перерви на 57-й хвилині небезпечно пробивала Дятел з 10-ти метрів, але "сфера" зрадницьки оминула дальню стійку. І все ж українки забили гол. Апанащенко збили у штрафному майданчику хорваток, і сама ж Дарія реалізувала 11-метровий вирок.

Після забитого голу підопічні Володимира Реви зробили ставку на збереження переваги у рахунку, але поплатилися за безпечні дії у захисті на 90-й хвилині матчу. Івана Руделіч, яку захисники залишили без нагляду у власному штрафному, переграла Самсон, вразивши дальній нижній кут.

"Вся гра йшла за тим сценарієм, на який ми очікували. У першому таймі у нас було два моменти, в яких треба було забивати. Добре, що все-таки вдалося вразити ворота суперників з пенальті. Але ж можна було контролювати перебіг гри і чекати на дії хорваток в атаці. На жаль, нам не вистачило здорового футбольного прагматизму. Треба було не йти забивати другий гол, а не пропускати перший", - розповів тренер "синьо-жовтих" Володимир Рева.

Варто зазначити, що у наступному турі турніру українки відправлять в гості до Угорщини.

Також читайте: Екс-гравець "Динамо" підсилив склад "Чорноморця"

Джерело: unn.com.ua